פשוט כדאי לך לעבוד איתנו

לאחר שתבחרו לעבוד איתנו, בדומה ללקוחות שכבר עשו זאת, תגלו כי אצלנו התמורה על ההשקעה היא הגבוהה ביותר.
בלאו שירותים פרמצבטים עובדת קשה יותר, מקצועית יותר, יצירתית יותר וגדולה יותר!

 

אצלנו תמצאו אוזן קשבת, דלת פתוחה ונכונות לאורך כל ימות השבוע לטפל בדברים שחשובים לכם כגון קבלת אישור לשיווק תרופה או מכשור רפואי חדש, הכנת עלון לצרכן או אריזה בשפות שונות, הקמה ושדרוג מערכת איכות לצורך מכירה של תרופות ומכשור רפואי, פרמקוויג'ילנס, הכללת תכשיר ו/או טכנולוגיה רפואית בסל שירותי הבריאות ועוד.

 

באחד הכנסים בתחום הרישום בהם השתתפנו ציין מנכ"ל של אחת מהחברות הגדולות והוותיקות בארה"ב המספקות שירותי רגולציה: "הלקוחות ירגישו באמת בערך המוסף של שיתוף הפעולה איתכם לא לפני שחלפו 10 שנים מהתחלת הקמת העסק".
בדיעבד, אנחנו מבינים עד כמה הוא צדק: המשוב שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו טוב בהרבה מזה שקיבלנו בשנים הראשונות לאחר הקמת החברה. אנו פועלים באופן נחוש יום-יום להמשיך ולהעלות את שביעות הרצון של לקוחותינו.

ניסיון רב, היכרות עם הרגולציה ואבטחה קבועה

הנסיון הרב שצברה בלאו שירותים פרמצבטים לאורך שנות פעילותה בישראל, הובילו בין היתר לקבלת אישורי שיווק רבים של תכשירים רפואיים (כימיים וביולוגים) חדשניים וגנריים כמו גם של אמ"ר ותמרוקים.

 

בזכות ההיכרות המעולה של הרגולציה בעולם בכלל ובישראל פרט, ההתמדה,הירידה לפרטים ויחסי העבודה המעולים עם הרשויות, זכו לקוחות החברה להרחיב את סל המוצרים שלהם, אשר הוביל לצמיחה בפעילותם העסקית.

 

משרדי החברה ממוקמים בבנין משרדים מאובטח 7/24 ברעננה, על מנת להבטיח לך שהנכס החשוב ביותר שלך, תיק הרישום, ישמר באופן דיסקרטי, בטוח וללא חשש שמא ייחשף לגורמים לא רצויים.

 

על מנת להבטיח את שביעות רצונך, מהשירות שלנו, בלאו שירותים פרמצבטים פועלת בהתאם לתקן האיכות הבינלאומי ISO 9001. מערכת איכות זו מיושמת באופן קבוע בחברה ומבטיחה טיפול מסודר, יעיל ואחיד בפרויקטים של רישום ללא תלות בכמות הפרויקטים הנמצאים בטיפול.

 

הצוות המקצועי שלנו…

היתרון ללקוחות שלנו…

מכין תיקי רישום באיכות גבוהה

תיק הרישום מסודר ומאורגן, כולל את כל התוכן הדרוש ע"י משרד הבריאות, התיק הינו נוח ומסודר עבור מעריך התיק, כתוצאה מכך עולות פחות שאלות במהלך תהליך הרישום, ותהליך הרישום מתקצר
מספק עדכונים והערכת לוחות זמנים לאורך תהליך הרישום

מאפשר תכנון עסקי מדויק עבור הלקוח

גדול, יעיל ועובד קשה

ניתן להפקיד בידינו פרויקטים רבים, פשוטים ומורכבים תוך טיפול מסור ומקצועי והשגת היעד שנקבע בזמן הקצר ביותר.
תומך ועוזר לעובדים המקצועיים שלך

הוספת גמישות בהתחלת פרויקטים חדשים ובעבודה השוטפת, במצבים של עומס עבודה או מחסור בכוח-אדם (חופשות, מילואים, וכו')

מספק הדרכות והרצאות לצוות העובדים שלך

הבנה מעמיקה של דרישות הרגולציה של משרד הבריאות, תכנון מדויק יותר של תוכניות שיווק, איתור נושאים העלולים להשפיע על תוכניות עסקיות נוכחיות או עתידיות

מכיר היטב את שוק הבריאות בישראל

מאפשר השגת יתרון יחסי על פני המתחרים, הגדלת המכירות ונקיטת הצעדים הנדרשים בזמןהמתאים

 מספק פתרון רחב ומקיף בתחומי הרגולציה של תרופות, מכשור רפואי, תמרוקים ותוספי תזונה כולל יעוץ אסטרטגי

ריכוז כלל השירותים במקום אחד, תוך מתן שירות אדיב, מקצועי ולשביעות רצונכם המלאה

  מומחיות מוכחת ביעוץ רגולטורי לתעשייה הפרמצבטית