הדרכה

על חשיבות ההדרכה בארגון אין עוררין. הרחבת הידע והמיומנויות של המנהל והעובד תורמת לשיפור ביצועים, צמצום שיעור הטעויות, ומסייעת להתמודדות בסביבה התחרותית המשתנה.
בלאו שירותים פרמצבטים יוזמת ומבצעת פעילויות הדרכה מגוונות המועברות על ידי מומחים בתחום הרלוונטי. קיימים 3 מסלולים: קורסים פתוחים לקהל, קורסים פנים ארגוניים והדרכות אישיות ("אחד על אחד").
בהדרכות ובסדנאות אנו שמים דגש הן על סקירה תיאורטית עדכנית והן על פרקטיות כדי למקסם עבורכם את התועלת על ההשקעה.
מטרתנו העיקרית היא לעמוד בציפיות שאתם תולים בנו, ולכן חשוב לנו לתכנן ולבצע את ההדרכה / הסדנא תוך התמקדות בפרטים הקטנים, אשר יאפשרו לכם להבין את כל התמונה.

מדוע נדרשת הדרכה לאנשי מקצוע ותיקים ולעובדים חדשים

  • משרד הבריאות מצפה ואף קבע במספר נהלים שפורסמו לאחרונה כי בעלי תפקידים בתחום הפרמצבטי יהיו מעודכנים  באופן שוטף בדרישות הרשויות בארץ ובעולם הן בתחום הרישום / רגולציה והן בתחום הבטחת איכות.  אחת הדרכים היעילות להתעדכן ברמה המקצועית הינה באמצעות הדרכות, סדנאות וקורסים.
  • עובד חדש שמעונין לעבור לתעשייה ישפר את סיכוי קבלתו לעבודה ככל שרמת הידע שלו בתחום הרלוונטי רחבה יותר.
  • הדרכות באמצעות אנשי מקצוע מנוסים תאפשר לך להסתגל טוב ומהר יותר לשינויים המתרחשים חדשות לבקרים.
  • קורסים וסדנאות מעשיות בתחום/ים אותו/ם אינכם מכירים מספיק יובילו אתכם להבנה טובה יותר של הסביבה העסקית מקצועית, ותשפר את קבלת ההחלטות לטובת הארגון.
  • כחלק ממסלול הקידום בארגון בו אתם עובדים נדרשת היכרות מעמיקה יותר עם דרישות רגולטוריות ופעילויות חשובות  המתרחשות בתעשייה. היכרות זו תתרום לסיכויים שלך להתקדם ולהשיג את היעדים שקבעת לעצמך בקריירה.

שירותי הדרכה וסדנאות שאנו מספקים

בלאו שירותים פרמצבטים שמה לה ליעד לשתף בידע הרחב שנצבר עם השנים בחברה, ארגונים ויחידים על מנת לשפר בסופו של דבר את איכות הטיפול במשתמש הקצה, דהיינו המטופל.
מגוון ההדרכות והסדנאות מיועדים לחברות וליחידים, וכוללים בין היתר:
במידה ואתם מבקשים לעבור הדרכה באחד או יותר מהתחומים הרשומים לעיל, ניתן לפנות אלינו על מנת שנוכל להתאים את תכנית ההדרכה לצרכים שלכם.
לסיכום, באמצעות המומחים שלנו והניסיון שצברנו לאורך שנים, תקבלו כלים מעשיים, אשר ניתנים ליישום באופן מיידי!

שאלות תשובות

באילו נושאים ניתנות הדרכות והרצאות?

הדרכת עובדי רישום חדשים, הרצאות בנושאים מגוונים: נהלי ודרישות משרד הבריאות הישראלי, רישום בישראל, רישום בחו"ל (FDA, EMEA), שינויים בתנאי הרישום, אריזות ועלונים של תכשירים רפואיים, מערכת הבריאות בישראל, ובכל נושא הקשור לרישום

האם תוכלו לקיים הדרכות והרצאות בנושאים ספציפיים הרלוונטיים לחברתנו?

כן. נשמח לקיים הדרכות, והרצאות בנושאים שידרשו ע"י הלקוח, בין היתר בתחום הרישום, השינויים בסביבה הרגולטורית בארץ ובעולם, תרגום רפואי, עקרונות הכנת חומרי אריזה, אבטחת איכות אצל יבואני תרופות ומכשור רפואי, שחרור אצוות, דיווח וניטור תופעות לוואי מטיפול תרופתי או מוצר רפואי אחר ועוד.